Menu / szukaj

O nas

Organizujemy wyprawy, szkolenia i imprezy 4×4. Alternatywna oferta na spędzenie wolnego czasu.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak też dla nowoczesnych, prężnie rozwijających się firm i instytucji, które dbają o kreatywny rozwój swoich pracowników i partnerów biznesowych, w zakresie imprez typu incentive oraz event z wykorzystaniem samochodów terenowych.

Nasze imprezy 4×4 są prowadzone w formie aktywnego szkolenia i wypoczynku niezależnie od warunków pogodowych, w pozbawionej stresu atmosferze. Zapewniamy instruktorów oraz wyposażenie gwarantujące pełne bezpieczeństwo.

Dbamy o wszystkie etapy przygotowań, od scenariusza, po jego realizację.

Organizowane przez nas eventy są gwarancją stworzenia zgranego i zaangażowanego zespołu, gotowego do pracy w trudnych warunkach rynkowych.

Oferty na imprezy 4×4 dla klientów instytucjonalnych przygotowujemy indywidualnie pod potrzeby Klienta, jego oczekiwania i budżet.

Stawiamy do dyspozycji nasz doświadczony i kreatywny zespół, który pomoże zaplanować i zorganizować niezapomniany wyjazd Incentive lub Event tak, aby był wyjątkowym wydarzeniem w życiu Firmy!

Klientom indywidualnym oferujemy ciekawie spędzony czas pod okiem doświadczonych i cierpliwych instruktorów.


ZESPÓŁ

Za Horyzontem 4×4 opiera się na grupie doświadczonych kierowców, mechaników oraz organizatorów wyjazdów off road’owych z wieloletnim doświadczeniem.


LUDZIE

witek

Witek Roszczynko

Mechanik samochodowy i oddany fan marki Land Rover.  Z zamiłowania i doświadczenia specjalista w modyfikacji i przygotowaniu aut do turystyki 4×4 i rajdów off road. Doświadczony kierowca i uczestnik wielu rajdów off road’owych.  Podróżnik, organizator i uczestnik wypraw do Ameryki Południowej, Afryki,Gruzji, krajów bałkańskich i na Spitsbergen.


zetor

Michał Synowiec ‚Zetor’

Podróżnik, animator off-roadu, pilot samolotowy, paralotniowy i skoczek spadochronowy. Projektant, wykonawca i uczestnik wielu dużych przedsięwzięć logistycznych w kraju i za granicą. Doświadczony organizator wypraw 4×4 w najdalsze zakątki świata. Animator i twórca rozmaitych przedsięwzięć pomocowych dla Polaków i Polonii na Wschodzie.


kesal

Robert Lasek ‚Kesal’

Absolwent ASP Łódź Projektowanie Form Przemysłowych. Zawodowo zajmuje się odrestaurowywaniem samochodów Land Rover oraz Range Rover. Organizator wypraw samochodowych „wrócić na kołach”, m.in.: Tunezja, Mauretania, Mali, Rosja Syberia, Mongolia, Wyspy Owcze, Islandia.


damian

Damian Pomaski

Piarowiec promujący polskie projekty naukowe, z off-roadem związany od końca lat 90-tych. Organizator i sprawdzony animator na imprezach integracyjnych, choć przede wszystkim doświadczony kierowca off-road. Przez lata związany z off-roadem przeprawowym, uczestnik i organizator zlotów i rajdów. Od kilku lat bliższy wyprawom niż przeprawom, zadeklarowany bałkanofil.


Dla naszych Klientów mamy do dyspozycji 10 samochodów marki Land Rover.


OFERTA

Niezależnie od oferty dla Klientów indywidualnych, zajmujemy się przygotowywaniem oraz realizowaniem imprez integracyjnych:

Organizujemy szkolenia z zakresu jazdy samochodem terenowym: