Menu / szukaj

Druga Świętokrzyska Terenowa Integracja Dla Choinki 2014

Druga Świętokrzyska Terenowa Integracja Dla Choinki 2014 to impreza zorganizowana w ramach mającej już wieloletnią tradycję akcji znanej jako Ogólnopolska Terenowa Integracja dla Choinki.
6 grudnia 2014 mieliśmy przyjemność wziąć udział jako sponsor i uczestnik II edycji tej imprezy organizowanej przez kluby Wertep Brody, Świętokrzyskie Jeep oraz Bazę OffRoad Camp4x4 na pograniczu ziemi iłżeckiej i ostrowieckiej
Nie zabrakło ciekawych tras o bardzo zróżnicowanym ukształtowaniu terenu prowadzących drogami szutrowymi w okolicach jeziora Brody. Trasy i odcinki specjalne przygotowane zostały dla trzech klas: turystycznej i turystyczno-wyczynowej oraz klasy „Open” czyli wszystko dozwolone. Dla uczestników przygotowano także terenowe próby sprawnościowe oraz szkolenia z ratownictwa medycznego prowadzone przez Harcerską Grupę Ratowniczą ze Starachowic.
Wiele lokalnych przedsiębiorców oraz znanych firm ze środowiska offroad przekazało ciekawe przedmioty, które zostały po imprezie zlicytowane. W trakcie licytacji, można było kupić sprzęt off roadowy ale również obrazy i inne gadżety motoryzacyjne. Na pewno specjalną atrakcją była wyjątkowa rzeźba wykonana przez jednego ze sponsorów, będąca hołdem dla samochodów, które w ciężkich świętokrzyskich warunkach terenowych traciły różne elementy. Cały dochód z wpisowego i licytacji przekazany został na prezenty świąteczne dla dzieci ze świętokrzyskich domów dziecka a tym roku udało się uzbierać 16 619zł.
I my tam byliśmy i się taplaliśmy. Druga Świętokrzyska Integracja już za nami i naprawdę była świetna zabawa. Gratulujemy załogom, którym udało się zdobyć wszystkie pieczątki bo nie było to proste. Świetnie przygotowana trasa stanowiła nie lada wyzwanie. Pod względem organizacyjnym Wertep Brody, Camp 4×4 i Świętokrzyskie Jeep stanęły na wysokości zadania. Mamy nadzieję, że inicjatywa będzie kontynuowana i nie zabraknie im pasji i chęci do organizacji następnych edycji. Z niecierpliwością czekamy na kolejną imprezę w przyszłym roku i już teraz możemy zadeklarować swój udział i wsparcie w sponsorowaniu pomocy dla dla dzieciaków. Załoga ZaHoryzontem4x4 i LANDWORLD w jednym pozdrawia organizatorów, uczestników i sponsorów, TAK TRZYMAĆ! A tutaj znajdziecie kilka zdjęć z imprezy II Świętokrzyska OTI 2014